Kvalitní nábytek online

přenosná do postele

Chci levně nakoupitVíce informací

Poslední zákazník:

Nemusíte nikam chodit

Vyberte si svůj vysněný nábytek z pohodlí domova.

Lepší možnosti výběru platby

Nabízíme Vám několik možností platby. Vyberte si formu platby, která Vám nejvíce vyhovuje.

Jednoduchost

Nábytek si nakoupíte jednoduše přes internet.

Nafukovací postele -

vám poradí, jak vybírat Nafukovací postele. Vybírejte si Nafukovací postele podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

Postele bazar |

Postele bazar Srdečně Vás vítám ve svém bazaru.Nyní se nacházíte v kategorii Postele bazar. Pamatujte, že na veškeré u mne zakoupené zboží dostanete záruku a pokud Vám zboží nebude vyhovovat, můžete mi ho vrátit zdarma na mé náklady. Do každého balík

Postele -

Postele Zobrazit popis kategorie Skrýt popis kategorie Z naší nabídky doplňků do karavanu a obytného automobilu si vyberete i co se týče výbavy ložnice - matrace, podložky pod matrace i rošty.

Nafukovací postele -

vám poradí, jak vybírat Nafukovací postele. Vybírejte si Nafukovací postele podle parametrů a srovnávejte ceny z internetových obchodů na Heurece.

nosnost postele kura -

Přenosná taška na bicykl v černé barvě pro malé psy, kočky a jiná malá zvířata, nosnost do 8 kg. nosnost postele kura Patrové postele, palandy, nábytek do ložnice palanda s psacím stolem v jednom.

Rozkládací matrace |

Spaní na skládací matraci je na poměry velice komfortní, dalo by se říci, že nahradí vlastnosti klasické matrace do postele. Matrace je určena pro občasné spaní, rozhodně není určena na každodenní spaní po delší dobu. Skládací matrace pro hosty s 8 c

Polohovací postele a stolky |

Polohovací postele a stolky Při péči o ležícího pacienta vám nabízíme pomůcky sloužící pro pacienty s fyzickými obtížemi nebo tělesným postiženým. Patří sem elektrické a mechanické polohovací postele, ložní zábrany a stolky k posteli.

zabrana do postele senior -

Rošty do postele; Matrace do postele; Dále je možné dohodnout dodání na určitý den s výnosem do patra, Buková manželská postel Filip senior. Postele do ložnice pro vás mají připravenou nabídku postelí do ložnice, zásuvek, osvětlení a roštů.

Zabrana na - bazar -

Délka 120 cm, šířka 2 cm, výška 35cm. Je opravdu pevná, šroubuje se devíti šrouby k posteli. Šrouby můžu přidat k zábraně. Dcera měla zábranu u postele několik let, takže pár milimetrových poškození má, ale všimla jsem si jich až při focení. Můžu ješ

MATRACE - kategorie -

Matrace do postele VIRTA BIO se stala za měsíc říjen nejprodávanější matrace do postele. Zákazníci zejména ocenili výšku matrace cca 18 cm, kvalitní snímatelný potah, který je příjemný i na dotek a hlavně si pochvalují poleh na matraci, protože na ma